26 Kasım Perşembe
20:00 - 20:45
Workshop Uzmanından Mesajın Var

Hiç bir sergi açtığını hayal etmiş miydin? Tasarım ile ilgili bilgi edineceğin ve birlikte ilk tasarımımızı yapacağımız bir workshop seni bekliyor.
 
Bu workshopda neler olacak?
 Renkler, fontlar ve eğlenceli pek çok tasarım konusunu öğreneceğiz, aynı anda hep birlikte tasarım yapacağız.
 
Peki yaptığımız bu tasarımlar ne olacak diye düşünüyorsan; sevdiklerimizi, ailemizi, arkadaşlarımızı da dahil edeceğimiz bir online sergi açmaya ne dersin? 
 
Seed Journey'de Tasarım Worshop’unda buluşalım! 
 
Görüşmek üzere!

 

Neşe Elçin

2010 yılında Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı bölümünde okurken YGA’ya gönüllü olarak katıldı ve pek çok projede yer aldı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Radyo TV Programcılığı mezunu. Mezuniyetinin ardından Berlin’de Innovation & Design üzerine eğitim aldı. 6 yıl boyunca, 2’si global olmak üzere çeşitli reklam ajanslarının kreatif ekiplerinde Sanat Yönetmeni olarak çalıştı. 2017 yılında Türkiye reklam sektöründeki prestijli yarışmalardan biri olan Kristal Elma’da Bronz Ödül alan kreatif ekipteydi. Ardından 3M’de ScotchBrite gibi pek çok marka için Integrated Designer olarak çalıştı ve kurumsal tecrübe edindi. 2018 yılından beri YGA’nın Pazarlama ekibinde Integrated Designer olarak çalışıyor. Kişisel ilgi alanı ise ‘’illüstrasyon’’. Projelerini yeni açtığı @clementinese.art isimli instagram hesabından paylaşıyor.

Hakkımızda

Başvuru

Global Impact Middle School, Türkiye’de kurulan kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum olan YGA'nın bir programıdır.